KONST / Litografier / Färglitografi 15936104
nr 1593 6104
John-Erik Franzén
(1942-2022), Sverige
John-Erik Franzén (1942-2022). Signerad, numrerad 124/250, daterad 1996, Harley Davidson. Färglitografi, bildmått: 46x58 cm
John-Erik Franzén, svensk målare och grafiker född 1942 i Stockholm., död 2022.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 29 januari 2024
kl 18:19:47
700 kr
800 kr
900 kr
1.400 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
John-Erik Franzén
Läs mer om John-Erik Franzén